Пн-Пт 9:00-19:00
(068) 572-68-38
(050) 769-55-16
-20%
-20%
-20%

    Як вибрати і де купити парасольку? - Вибирай парасольку в BuyBag!
    Парасольки - найпоширеніший аксесуар, частіше їх в сім'ї два або три. Йде дощ і ми дістаємо парасольку, без неї ніяк. Купити парасольку насправді просто - купуйте якісні парасольки перевірених марок, вони служать довше, як мінімум 5 років. Саме якість визначає життя парасольки, навіть якщо щось і трапиться - є сервісне обслуговування, після нього парасолька прослужить ще. Ремонтом малоздібних до життя парасольок мало хто займається, та й порожня це трата часу - краще купити новий якісний зонт.
    Головна відмінність парасольок - механізм. Парасолі діляться на механічні, напівавтомат і автомат.
    Механічні парасолі відкриваються і закриваються вручну. Перевага таких парасольок їх маленький розмір і вага, але відповідно і купол буде менше.
    Парасолі автомат (автоматичні) відкриваються і закриваються з кнопки. Візьміть парасольку в руку, натисніть кнопку і відкрийте парасольку. Натисніть кнопку щоб згорнути купол і складіть вручну. Зручно і практично, але вага трохи збільшується через складність механізму та кількості деталей.
    Парасолі напівавтомат (напівавтоматичні) відкриваються з кнопки, але закриваються вручну. Середня вага і середня ціна.
    Щоб знайти і купити парасольку введіть в пошуку google або yandex "купити парасольку в Київі" або "купити парасольку в Україні". Виберіть інтернет магазин парасольок BuyBag серед запропонованих.
    В іншому парасолі відрізняються матеріалами обробки і їх якістю. Купол в основному виготовляється з сатину або поліестеру. Сатин щільніше, міцніше і дорожче, використовується переважно в жіночих парасольках. Поліестер більше поширений, не менше практичний і стійкий ніж сатин - середня ціна. Карскас купола теж має значення. Система антивітер захищає від поломки спиць коли зонт вигинається від сильного вітру. Купіть парасольку антивітер Doppler і забудьте про все. Зручна та ергономічна ручка теж не буде зайвою.
    Приємних покупок!